Innowacyjne rozwiązania

Firma WOLS Usługi Informatyczne proponuje innowacyjne rozwiązania swoim klientom. Opracowane przez firmę produkty zapewniają bezpieczeństwo, sprawiają, że praca struktury informatycznej staje się bardziej wydajna i zautomatyzowana. Poniżej przedstawiamy Państwu opis tych produktów:

 

Bezpieczny system autoryzacji użytkowników

System wykorzystujący tzw. challenge key, dodawany dynamicznie do przesyłanego hasła. Oprócz tego całość jest szyfrowana skryptem MD5. Dzięki takiemu połączeniu nawet najprostsze hasło nie jest możliwe do podsłuchania i odgadnięcia. System ten może być wykorzystywany na portalach internetowych, sklepach, stronach www itp.

 

System wymiany informacji pomiędzy hurtownią a sklepem przy pomocy języka XML.

Wiele hurtowni, które oferują sprzedaż za pośrednictwem internetu, wystawia swoją bazę danych do postaci pliku XML. Opracowany przez firmę WOLS system pozwala eksportować i importować bazy danych do plików XML. Dzięki temu przedsiębiorca posiadający sklep internetowy nie musi ręcznie wprowadzać asortymentu, tylko zaimportować jednym kliknięciem zawartość bazy hurtowni. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Przedsiębiorca oferujący produkty przez internet nie musi posiadać żadnej przestrzeni magazynowej, bowiem sprzedaje produkty znajdujące się w hurtowni z doliczoną marżą.

System wymiany XML posiada możliwość eksportu bazy danych sklepu. To rozwiązanie pozwala łatwo pochwalić się swoją ofertą na portalach typu Ceneo. To świetny i bezpłatny sposób na reklamę, którą codziennie odwiedzają tysiące użytkowników internetu.

Web Switching

Rozwiązanie dedykowane dla firm posiadających kilka serwerów wystawiających lustrzane treści. Jest to programowy switch warstwy 7 modelu ISO/OSI. System pozwala na zmniejszenie lub zrównoważenie obciążenia serwerów. Przełączanie pomiędzy poszczególnymi serwerami może odbywać się np. za pomocą algorytmu losowego, round-robin, wg wag statycznych lub dynamicznych, utworzonych na podstawie czasu generacji strony itp.

 

Centralna kontrola rodzicielska / Centralna kontrola przeglądanych treści

Rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim dla szkół. Ten system pozwala na zabezpieczenie uczniów przed przeglądaniem nieodpowiedniej lub niepożądanej treści. Zaletą tego systemu jest kontrola centralna - nie musimy instalować aplikacji na każdym komputerze. Wszystkie parametry konfigurujemy w jednym miejscu dla wybranych komputerów znajdujących się w sieci. Kolejną jego zaletą jest całkowita przezroczystość. Użytkownik kontrolowanego komputera nie wie, że jest ograniczany.

 

Dowiedz się wiecej

Jeżeli nasze rozwiązania wzbudziły Państwa zainteresowanie, prosimy o kontakt. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie wątpliwości.