Obsługa Informatyczna Firm

Outsourcing usług komputerowych, czyli powierzenie opieki informatycznej firmie zewnętrznej, jest bardzo praktycznym rozwiązaniem w szerokim zakresie zastosowań. Pozwala zmniejszyć koszty i zoptymalizować obsługę sieciową oraz zapewnia wysoką jakość pracy.

 

Oferujemy standardowy serwis interwencyjny, ale proponujemy Państwu też stałą umowę serwisową, obejmującą opiekę nad całością sprzętu, oprogramowania i urządzeń sieciowych. Opieką może być objęty zarówno 1 komputer, jak również rozległa sieć komputerowa, połączona serwerami Linux i Windows. Gwarantujemy  nadzór nad infrastrukturą IT, dbanie o każdy szczegół, a w szczególności o bezpieczeństwo danych.

 

W przypadku sytuacji niecierpiących zwłoki oferujemy pomoc zdalną przez internet poprzez specjalny program pozwalający kontrolować komputer naszego klienta (do pobrania ze strony www.wols.pl). Reakcja na zgłoszony problem jest w ten sposób praktycznie natychmiastowa. Uwaga: w tym przypadku wymagamy podpisania umowy.

 

Firma WOLS Usługi Informatyczne kładzie nacisk na bezawaryjność i ciągłość pracy struktury informatycznej u swoich klientów. W przypadku pojawienia się problemu liczy się przede wszystkim czas realizacji i jakość wykonania zleconego zadania. Myślą przewodnią naszej firmy jest służyć fachową wiedzą i doświadczeniem oraz maksymalna minimalizacja czasu reakcji na zgłoszenie.

 

Pomoc Zdalna 30 lipiec - 7 sierpień